.

استفاده از تمیز کننده های زبان

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره غیر فعال
 

خیلی از باکتری­ها میتوانند در شیارهای که موجب بوی بد دهان میشوندبه وسیله مسواک زدن یا اسکرابینگ زبان این مشکل می­تواند به طور کامل حل شود. یکی از مشکلاتی که در زمان تمیز کردن زبان وجود دارد این است که می­تواند باعث رفلکس تهوع شود.افرادی که  شستشوی زبان را صبح  و با استفاده از وسیله مناسب انجام می­دهند ،کمتر احساس ناراحتی میکنند.انواع مختلفی از تمیز کننده های زبان وجود دارد موثرترین نوع آن به فرم لوپ است و می­توان تا آنجا که می­شود آن را به سمت عقب تر قرار داد .

آموزش تمیزکننده های زبان توسط دکتر زهرا ظهری متخصص جراحی لثه و ایمپلنت و لیزر در استان گیلان شهر رشت

تا حد امکان زبان را از دهان خارج کنید. به آرامی از بینی نفس بکشید.تمیز کننده زبان را تا آنجا که امکان دارد در عقب ترین ناحیه زبان قرار داده، به آرامی فشار دهید و به آرامی به جلو بکشید.حرکات اسکرابینگ را به دفعات انجام دهید.دهان را چند بار بشویید.به یاد داشته باشید که تمیز کننده زبان را کاملا بعد ازاستفاده بشویید.

آموزش تمیزکننده های زبان توسط دکتر زهرا ظهری متخصص جراحی لثه و ایمپلنت و لیزر در استان گیلان شهر رشت

در صورتیکه هنگام تمیز کردن دندان هایتان لثه های شما دچار خونریزی   می شود، این خونریزی می تواند نشانه ای از التهاب لثه شما باشد. به تمیز کردن دندان ها و فاصله های بین دندانی خود ادامه دهید و احتمالا خونریزی پس از چند روز متوقف خواهد شد. در صورت ادامه یافتن خونریزی پس از چند روز به دندانپزشک خود مراجعه کنید.

*** تهیه شده توسط دکتر زهرا ظهری متخصص جراحی لثه (پریودانتیکس) و ایمپلتت و لیزر در استان گیلان شهر رشت ***

آمار بازدید کنندگان

امروز140
دیروز236
این هفته1376
این ماه2983
کل91695

تماس با مطب